ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΜΑΙΟΥ/ΙΟΥΝΙΟΥ 2014

ZD  –  Β2 (GOETHE) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ZD   –   B1J (GOETHE) ΧΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ – ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΧΑΡΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ LESEN-SCHREIBEN- SPRECHEN-ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟ HOREN ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ – ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ LESEN-SCHREIBEN- SPRECHEN-ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟ HOREN ΠΑΤΕΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ HOREN – ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ  LESEN-SCHREIBEN- SPRECHEN  

Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΪΟΣ 2013

MICHIGAN (PROFICIENCY-C2) ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΙΟΤΕΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΡΟΥΛΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   TOEIC ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  650 (Β2) ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        620 (Β2) ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ    530 (Β2) ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  660 (Β2) ΜΕΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          460 (Β1) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  645 (Β2) ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  580 (Β2) ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ      525 (Β2) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ  965 (C2)   ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ GOETHE ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ZD – B2) ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ZD – B1 Jug) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ZD – B1 Jug) ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  (ZD – B1 …

Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ECPE 2013

ΑΓΓΛΙΚΑ MICHIGAN ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 90% ECPE (ΕΠΙΠΕΔΟ C2-PROFICIENCY) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΜΑΣ ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΙΟΤΕΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ MICHIGAN MAIOY 2013

ΑΓΓΛΙΚΑ MICHIGAN ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 100% ECCE (ΕΠΙΠΕΔΟ Β2-LOWER) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΜΑΣ ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΤΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΠΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΙΟΥ 2013 ΓΕΡ

GOETHE ZD-B2 ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   GOETHE ZD-B1 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΙΟΥ 2013 CITY

CITY AND GUILDS COMMUNICATOR ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 (LOWER) IESOL (ΓΡΑΠΤΑ) ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΟΡΤΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΠΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ CITY AND GUILDS COMMUNICATOR ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 (LOWER) ISESOL (ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ) ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ …

Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ 2013 TOEIC

TOEΙC (B2) ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 530 ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 660 ΜΕΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 460 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 645 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 580

Read More

Πτυχιούχοι από όλες τις γλώσσες το 2002

    ΕΤΟΣ 2002 ΑΓΓΛΙΚΑ CAMBRIDGE FCE ΜΑΪΟΣ 2002 1.      Αλεξίου Μάρθα 2.      Αλμπανάκη Μαρία 3.      Γρηγοριάδου Χρυσούλα 4.      Δέλιου Χριστίνα 5.      Μαργαρίτη Ευαγγελία 6.      Παπαγιάννη Γεωργία 7.      Χατζηγιάννογλου Παρθένα 8.      Φιλιππόγλου Γεώργιος ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2002 1.      Αλεξίου Νικόλαος 2.      Μανζιέρη Φραγκίσκη – Μαρία 3.      Μαντατζή Πολυξένη 4.      Μαυρόπουλος Αναστάσιος 5.      Μηλκούδη Πηνελόπη 6.      Παπαδόπουλος Αθανάσιος 7.      Παπαδοπούλου Αναστασία 8.      Παπαζήση Χαρούλα 9.      Παπαρδέλας Ανδρέας 10.  Πασχαλούδη Χαϊδεμένη 11.  Ραφτόπουλος Χρήστος 12.  Σερραίος Στυλιανός 13.  Σιαμπλίδης Νικόλαος BUSINESS ENGLISH BEC 2 …

Read More

Πτυχιούχοι από όλες τις γλώσσες το 2003

  ΕΤΟΣ 2003 ΑΓΓΛΙΚΑ CAMBRIDGE PET ΜΑΪΟΣ 2003 1.       Ηλιάδου Ελένη 2.       Κιούρκα Άννα 3.       Κουνενής Γεώργιος CAMBRIDGE  FCE ΜΑΪΟΣ2003 1.       Γκιοβρέκη Ευδοκία 2.       Δανιηλίδης Αλέξιος 3.       Καραμπάτσης Σταύρος 4.       Κιούρκα Άννα 5.       Κορκοτσίδου Πηνελόπη 6.       Λέτσιου Μαρία 7.       Μανής Όθων 8.       Μπαμπαλιάρη Χρυσούλα 9.       Ρούμεν Πέτρος 10.    Σούκας Παναγιώτης 11.    Χαρόγλου Κωσταντίνος ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2003 1.       Γεωργιάδης Γεώργιος 2.       Δράκου Αναστασία 3.       Ιωαννίδου Φανή 4.       Καραμπάση Βασιλική 5.       Λαζάρου Ξένια 6.       Σίμου Μαρία 7.       Τρεμοπούλου Αικατερίνη 8.       Φωτιάδου Δέσποινα 9.       …

Read More

Πτυχιούχοι από όλες τις γλώσσες το 2004

                      ΕΤΟΣ 2004 ΑΓΓΛΙΚΑ CAMBRIDGE FCE ΜΑΪΟΣ 2004 1.      Βιτσακτσή Ειρήνη 2.      Δούνου Καλλιόπη 3.      Κουνενής Γεώργιος 4.      Κρακάκης Ιωσήφ 5.      Μανώλη Ζαχαρούλα 6.      Στάμμος Χρήστος 7.      Τσάτσας Δημήτριος MICHIGAN ECCE ΜΑΪΟΣ 2004 1.      Δούνου Καλλιόπη 2.      Κελπαλή Έλενα – Μαρία 3.      Κουκλίδου Δέσποινα 4.      Μανώλη Ζαχαρούλα 5.      Μαράκη Δέσποινα 6.      Μελενικίδου Αναστασία 7.      Μούρτζιου Αικατερίνη 8.      Μπετίκη Γεσθημανή 9.      Παυλάκης Νικόλαος 10.  Πολακτσίδου Σοφία 11.  Σιώπη Μαρία 12.  Σκαθαρούδη …

Read More
Νοέμβριος 2017
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
« Αυγ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kατηγορίες

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

  • youtube
  • linkd
  • instagram
top
Κατασκευή Ιστοσελίδων -  Project Team. 2014 -  All rights reserved.